Razem 311 000 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Kosiarko-rozdrabniacz LEO 320 PROFESSIONAL został zaprojek­towany dla spełnienia wysokich wymagań użytkowników oraz zapewnienia jak największej wydajności i wytrzymałości.

LEO 320 PROFESSIONAL dostępny w szerokości roboczej 320 cm jest wysoce wszechstronną maszyną do pracy w ekstremalnie ciężkich warunkach. Praca kosiarko-rozdrabniaczem LEO 320 PROFESSIONAL na ściernisku gwarantuje doskonałą jakość pocięcia i rozdrobnienia materiału dla szybszego rozkładu resztek pożniwnych. Maszyna ta jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych gospodarstw rolnych, które chcą intensywnie użytkować kosiarko-rozdrabniacz nawet w najcięższych warunkach.

Model 320 PROFESSIONAL jest idealną maszyną do cięcia i rozdrab­niania słomy oraz innych resztek pożniwnych, łodyg kukurydzy czy słonecznika. Dostępny jest z młotkami bijakowymi w ilości 46 sztuk. Mocna konstrukcja wału roboczego-rotora, wykonanego z rury o wymiarach 219 x 10 mm oraz jego precyzyjne wyważenie zapewniają płynną pracę bez drgań i wibracji oraz gwarantują doskonałą jakość cięcia z minimalnym zapotrzebowaniem mocy. Dla precyzyjnej kontroli wysokości pracy maszyna standardowo jest wyposażona w ślizgi oraz koła podporowe (23 x 8,50) obracalne o kąt 180° z dwiema pozycjami: roboczą i transportową. Wysokość cięcia regulujemy poprzez koła podporowe: od 50 do 300 mm.

Napęd jest przekazywany dwustronnie za pomocą pasków klinow­ych, po trzy na każdą ze stron co zapobiega poślizgowi w ciężkich warunkach pracy. Kosiarko-rozdrabniacz LEO 320 PROFESSIONAL napędzany jest z traktora za pomocą wałka przekaźnika mocy o parametrach 830 Nm z wolnym kołem oraz kołkiem ścinanym..

Typ kosiarki Z086

Szerokość koszenia 3,2 m

Zapotrzebowanie mocy (KM) 120

Prędkość obrotowa WOM (obr/min) 540

Ilość noży bijakowych 46

Masa 1400 Kg

Wał przekaźnika mocy(L=1100; wolne koło, kołek zabezpieczający) 830 Nm

ZAKAZ KOPIOWANIA,ROZPOWSZECHNIANIA,I UDOSTĘPNIANIA ZDJĘĆ !!!!

Rozwozimy towar na terenie całego kraju.

Zdjęcia przykładowe.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.

Rozwozimy towar na terenie całego

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.10.2019 13:07
Cena: 33 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 606096
Rubryka ogłoszenia: Technika rolnicza
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Kosiarka bijakowa mulczer TALEX LEO 320 do kukurydzy traw - Zdjęcie nr 1Kosiarka bijakowa mulczer TALEX LEO 320 do kukurydzy traw - Zdjęcie nr 2Kosiarka bijakowa mulczer TALEX LEO 320 do kukurydzy traw - Zdjęcie nr 3Kosiarka bijakowa mulczer TALEX LEO 320 do kukurydzy traw - Zdjęcie nr 4Kosiarka bijakowa mulczer TALEX LEO 320 do kukurydzy traw - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: MOROLMA Sprzedaz części i maszyn rolniczych Maciej Morkowski
Województwo: Gniezno (Wielkopolskie)
E-mail: moroloma@wp.pl
Telefon: +48695735429
Web: www.morolma.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy MOROLMA Sprzedaz części i maszyn rolniczych Maciej Morkowski
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Technika rolnicza
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)