Razem 306 390 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma ELTRAS oferuje specjalistyczne usługi w zakresie transportu, przeglądów technicznych pojazdów, wynajmu maszyn, specjalistycznego sprzętu do rozładunku i przeładunku wagonów oraz usługi serwisowe w zakresie napraw przewodów hydrauliki siłowej w maszynach, pojazdach i urządzeniach. Firma ELTRAS prowadzi nowoczesną stację diagnostyczną pozwalającą na wykonywanie przeglądów diagnostycznych pojazdów i maszyn bez żadnych ograniczeń przez wykwalifikowanych diagnostów, którzy w trakcie badania technicznego pomogą zadbać o doskonały stan techniczny pojazdu. Stacja diagnostyczna prowadzona przez ELTRAS posiada doskonale wyposażoną ścieżkę diagnostyczną umożliwiającą świadczenie usług diagnostycznych pojazdów, w tym także analizator spalin, tester złącz do przyczep, urządzenia pozwalające na skuteczną ocenę szczelności układu instalacji LPG. Stacja diagnostyczna ELTRAS wykonuje badania techniczne dopuszczające do ruchu po kolizjach, wypadkach, umożliwia ocenę stanu technicznego pojazdu przed zakupem oraz przygotowuje wszelkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy. W warsztacie należącym do firmy ELTRAS możliwe jest dokonanie drobnych napraw do przeglądu, bez konieczności poszukiwania warsztatu w przypadku stwierdzenia usterki w trakcie przeglądu. Dodatkową korzyścią z korzystania z usług firmy ELTRAS jest opcja bezpłatnego przypomnienia o zbliżającym się terminie badania technicznego, możliwość elektronicznej rezerwacji terminu badania oraz profesjonalnie wyposażone stanowisko do badań technicznych.

Firma ELTRAS zajmuje się świadczeniem usług profesjonalnego zakuwania węży i przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach, maszynach, wózkach widłowych i podnośnikach. Usługi zakuwania węży firma ELTRAS wykonuje przy użyciu sprzętu renomowanej firmy, który obsługuje przewody hydrauliki siłowej o dowolnej średnicy, dzięki czemu możliwe jest wykonanie zakuwania praktycznie każdego przewodu. Firma ELTRAS wykonuje profesjonalnie regenerację przewodów hydraulicznych, przeglądy techniczne przewodów hydrauliki siłowej oraz wymianę przewodów hydraulicznych z dostosowaniem przewodu do każdego typu pojazdu czy maszyny. Firma posiada doskonale wyposażone stanowisko do zakuwania węży, z możliwości zakupu dowolnych końcówek i złączy do zakuwania przewodów z bogatej oferty produktów dostępnych w warsztacie firmy ELTRAS. Firma oferuje również usługi serwisowe z dojazdem na miejsce awarii, do firmy Klienta lub we wskazane miejsce, co znacznie skraca czas przestojów pojazdów i umożliwia natychmiastową naprawę przez wykwalifikowany serwis. Z usług serwisu przewodów hydraulicznych można skorzystać po wcześniejszym uzgodnieniu warunków telefonicznie pod numerem 508 170 179. Na firmowej stronie internetowej www.eltras.pl można dokonać rezerwacji terminu badania technicznego, zapoznać się z ofertą usług świadczonych przez firmę ELTRAS oraz znaleźć dane kontaktowe oraz wskazówki dojazdu do siedziby firmy.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 27.06.2019 12:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 637735
Rubryka ogłoszenia: Technika manipulacyjna
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
ZAKUWANIE WĘŻY SERWIS PRZEWODÓW STACJA DIAGNOSTYCZNA ELTRAS - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Eltras Białystok
Województwo: Białystok (Podlaskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48856525132
Telefon 2: +48508170179
Web: www.eltras.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Eltras Białystok
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Technika manipulacyjna
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)