Razem 315 855 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Pług turbinowy do odśnieżania, dmuchawa napędzana z WOM - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy producentem pługów turbinowych śnieżnych napędzanych z WOM ciągnika. Oferowane urządzanie przeznaczone jest do odśnieżania dróg dojazdowych, alejek, placów o max szerokości 16m, chodników itp. Maszyna idealnie radzi sobie ze śniegiem pochodzącym ze świeżego jak i starego opadu ( kwestia doboru odpowiedniej prędkości jezdnej ciągnika) DANE TECH ... więcej »
74-Witam panie i panowie! W tym szczególnym momencie globalnego kryzysu zdrowotnego i finansowego wiele osób doświadczyło znacznego spadku dochodów, a inni zbankrutowali. Aby rozwiązać ten kryzys finansowy, możesz ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 30 000 do 50 000 000 EUR z oprocentowaniem w wysokości 3%. Pożyczkę finansową otrzymasz w bardzo krótkim czasie Aby uzyskać więcej informacji lub jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na e-mail: fuggerjacob09@gmail.com
Belownica prasa zgniatarka do foli makulatury odpadów śmieci - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania markową Niemiecką prasę belownicę do każdego rodzaju odpadów jak również śmieci Firmy Ziegler. Urządzenie świetnie sprawdza się przy zagęszczeniu kartonu makulatury foli puszek itd.Maszyna przeznaczona do sklepów hurtowni skupów firm. Nacisk 4 tony belka około 50 kg.Wystawiamy fakturę!!! Możliwość wysyłki!! W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100
Samojezdna zamiatarka ulic, szerokość robocza 100cm, 6,5 KM - Zdjęcia do ogłoszenia
ZAMIATARKA SPALINOWA ZE SZCZOTKĄ UNIWERSALNĄ (zamiatanie, odśnieżanie) Zamiatarka jest maszyną samobieżną. Posiada 3 biegi do przodu i 1 bieg wsteczny. PARAMETRY TECHNICZNE - SILNIK: 4-suwowy benzynowy B&S - MOC: 6.5KM (173 cm³) ROZRUCH - RĘCZNY - ŚREDNICA SZCZOTKI: 35cm - WYDAJNOŚĆ: 4400 m²/h - SZEROKOŚĆ ROBOCZA: 100 cm - ... więcej »
Belownica prasa kompaktor zgniatarka do makulatury kartonu f - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania pneumatyczną prasę kompaktor zgniatarkę do śmieci jak również innych odpadów. Maszyna Produkcji Duńskiej Mil-tek model VAP 100. Maszyna niezwykle praktyczna do hoteli sklepów, restauracji. Prasa kompaktuje śmieci odpady w workach. Wystawiamy Fakturę !!! Możliwość wysyłki!!! W razie pytań proszę o kontakt 887870100
08.04.2021 15:04
Cena: 11 000 Zł.
O

Belownica prasa do foli makulatury odpadów kartonu sklepu

Belownica prasa do foli makulatury odpadów kartonu sklepu - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecką belownicę DIXIprzeznaczoną do prasowania wszystkich rodzajów tworzyw oraz papieru model 18s. Stan idealny!!!. Aktualny przegląd. Wystawiamy fakturę !!!. Możliwość transportu!!! w razie zainteresowania proszę o kontakt tel 887870100 Poniżej kilka informacji technicznych oraz link obrazującą pracę maszyny https://www.youtube. ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury odpadów kartonu sklepu - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecką belownicę DIXI przeznaczoną do prasowania wszystkich rodzajów tworzyw oraz papieru model 6 s. Maszyna w stanie idealnym. Wystawiamy fakturę !!!. Możliwość transportu!!! w razie zainteresowania proszę o kontakt 887870100 Specyfikacja techniczna: Siła nacisku: 6 ton Nacisk jednostkowy: 1.74 kg/cm² Wymiary bel ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury odpadów kartonu śmieci - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę prasę przeznaczoną do każdego rodzaju odpadów. Urządzenie bardzo praktyczne posiada dwie komory załadowcze przez co można prasować dwa rodzaje surowców jednocześnie. Wielkość beli do 150 kg. Wystawiamy fakturę !! Możliwość transportu. W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100
ZAMIATARKA ulic, szerokość robocza 150 cm napęd hydrauliczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy producentem zamiatarek ciągnikowych model POLEXIM Z-1. Urządzenie przeznaczone jest do usuwania zanieczyszczeń na różnego typu powierzchniach. Świetnie sprawdzi się podczas zamiatania placów, dróg i parkingów pokrytych asfaltem, betonem czy kostką brukową. Zamiatarka zawieszana jest na TUZ (przedni lub tylny) ciągnika, natomiast napęd uzysk ... więcej »
30.03.2021 11:55
Cena: 10 540 Zł.
O

Rozdrabniacz mulczer kosiarka bijakowa LEOPARD DUO TALEX

Rozdrabniacz mulczer kosiarka bijakowa LEOPARD DUO TALEX - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do rozdrabniania ściętych gałęzi drzew i krzewów, doskonale nadaje się do mulczowania łąk i pastwisk. KORPUS - Wykonany z wysokiej jakości materiału Grubość korpusu #3mm Boki korpusu #8mm PRZESUW HYDRAULICZNY - Zakres pracy ok.40 cm REGULACJA ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
KARCZOWNIK, FREZARKA DO PNI MOCOWANA NA KOPARKI I ŁADOWARKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy w ofercie handlowej frezarki do pni mocowane na koparkach i ładowarkach kołowych. Frezarka napędzana jest z pompy koparki lub ładowarki. Oferowane frezarki są wyposażone w uniwersalny zaczep mocujący do koparki. Płyty mocujące do ładowarek są ogólnie dostępne. W zestawie znajduje się komplet przewodów hydraulicznych wraz ze złączami. PARAMET ... więcej »
24.03.2021 16:02
Cena: 12 000 Zł.
O

WIERTNICA GLEBOWA HYDRAULICZNA DO ŁADOWARKI KOŁOWEJ

WIERTNICA GLEBOWA HYDRAULICZNA DO ŁADOWARKI KOŁOWEJ - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy w naszej ofercie handlowej wiertnice glebowe hydrauliczne JANSEN HBG-500, współpracujące z ładowaczami czołowymi i ładowarkami kołowymi. Urządzenie napędzane jest z hydrauliki ładowarki. Wiertnica ta znajdzie swoje zastosowanie w ogrodnictwie, leśnictwie i budownictwie. Urządzenie to wykorzystywane jest do prac związanych z budową ogrodzeń, ... więcej »
24.03.2021 16:01
Cena: 7 500 Zł.
O

ODKURZACZ MOBILNY SPALINOWY, DMUCHAWA DO LIŚCI , 6,5 kM

ODKURZACZ MOBILNY SPALINOWY, DMUCHAWA  DO LIŚCI , 6,5 kM - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy w ciągłej ofercie handlowej spalinowe odkurzacze do liści niemieckiej marki JANSEN Oferujemy nowoczesny odkurzacz samobieżny z napędem na koła, do zbierania liści i drobnych zanieczyszczeń jak śmieci, ścinki trawy czy drobne patyczki , napędzany silnikiem spalinowym o mocy 6,5 kM. Odkurzacz wyposażony został w dodatkowy wąż ssący, dzięki którem ... więcej »
Kompaktor belownica prasa zgniatarka do foli odpadów śmieci - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania kompaktor prasę belownicę renomowanej Szwedzkiej marki Orwak model 5030 do każdego rodzaju odpadów czy też śmieci. Maszyna dedykowana jest do hoteli gastronomi sklepów itd. Maszyna w stanie idealnym !!!Urządzenie skutecznie kompaktuje, zmniejsza objętość wytworzonych odpadów z naciskiem 3 ton Wystawiamy fakturę !!! W razie pytań proszę o kontakt 887870100
15.03.2021 10:39
Cena: 6 000 Zł.
O

Wiertnica glebowa ciągnikowa hydrauliczna, napęd z WOM.

Wiertnica glebowa ciągnikowa hydrauliczna, napęd z WOM. - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy hydrauliczne wiertnice glebowe WGHT-1 zawieszane na TUZ ciągnika rolniczego. Maszyny są wyprodukowane w Polsce w naszej firmie. Są one ulepszoną i rozbudowaną wersją innych wiertnic glebowych znajdujących się w naszej ofercie handlowej. W porównaniu do innych modeli, ramię wiertnicy jest ruchome, ma możliwość przestawiania prawo-lewo (zakres ... więcej »
Opryskiwacz spalinowy wózkowy do dezynfekcji , 6,5 kM, 200l - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy producentem opryskiwaczy spalinowych POLEXIM Oferujemy model POLEXIM 200D o pojemności zbiornika 200l. Opryskiwacze posiadają gumowe koła ( skrętny przód ) które pozwalają na łatwą jazdę i manewrowanie nawet po nierównym terenie. Standardowo montowany jest dyszel pociągowy z mocowaniem do np. quada oraz rączki do ciągnięcia przez operatora. ... więcej »
Belownica prasa do makulatury kartonu foli odpadów śmieci - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecką belownicę DIXI przeznaczoną do prasowania wszystkich rodzajów tworzyw oraz papieru model 16s. Wystawiamy fakturę !!!. Możliwość transportu!!! w razie zainteresowania proszę o kontakt tel 887870100 . Poniżej kilka informacji technicznych: - Siła nacisku 16 ton - Zasilanie 4kw 380V - Wymiar komory: 1200x800x1100 mm ... więcej »
19.02.2021 08:44
Cena: 12 000 Zł.
O

Nowa belownica prasa do foli makulatury śmieci Orwak 3110

Nowa belownica prasa do foli makulatury śmieci Orwak 3110 - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania FABRYCZNIE NOWE belownicę prasy hydrauliczne szwedzkiej marki ORWAK model 3110. Maszyny objęte rozszerzoną gwarancją producenta 36 miesięcy od momentu zainstalowania u klienta. Prasy zapakowana fabrycznie.Urządzenie służy do belowania odpadów (folii,makulatury itd) Maszyna świetnie sprawdza się w hotelach hurtowniach ,magazynach,sklepach ... więcej »
Belownica prasa do foli kartonu makulatury kartonów odpadów - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę pneumatyczną solidnej niemieciej firmy Herkules. Maszyna jest przeznaczona szczególnie do sklepów, małych firm, skupów. Prasa 100% sprawna, zasilana sprężonym powietrzem o ciśnieniu 8 bar. Waga belki do 100 kg. Wystawiamy fakturę. Możliwość transportu. W razie pytań proszę o kontakt. 887870100 .
Belownica prasa kanałowa do makulatury kartonu folii śmieci - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę prasę do każdego rodzaju odpadów irlandzkiego producenta CK International model 600 H. Urządzenie w pełni profesjonalne. Maszyna podłączona możliwość testów na miejscu. Urządzenie przygotowuje ładunki pełnosamochodowe . Możliwość transportu !!! Wystawiamy Fakturę!!! W razie pytań proszę o kontakt 887870100 Dane Techniczne: ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 27
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)