Razem 311 041 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
03.07.2020 08:21
Cena: 7 500 Zł.
O

ODKURZACZ MOBILNY SPALINOWY, DMUCHAWA DO LIŚCI , 6,5 kM

ODKURZACZ MOBILNY SPALINOWY, DMUCHAWA  DO LIŚCI , 6,5 kM - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy w ciągłej ofercie handlowej spalinowe odkurzacze do liści niemieckiej marki JANSEN Oferujemy nowoczesny odkurzacz samobieżny z napędem na koła, do zbierania liści i drobnych zanieczyszczeń jak śmieci, ścinki trawy czy drobne patyczki , napędzany silnikiem spalinowym o mocy 6,5 kM. Odkurzacz wyposażony został w dodatkowy wąż ssący, dzięki którem ... więcej »
Belownica prasa do makulatury kartonu folii śmieci odpadów - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę pneumatyczną solidnej niemieciej firmy Herkules. Maszyna jest przeznaczona szczególnie do sklepów, małych firm, skupów. Prasa zasilana sprężonym powietrzem o ciśnieniu 8 bar. Waga belki do 70 kg. Wystawiamy FV. Możliwość transportu. W razie pytań proszę o kontakt. 887870100 .
Opryskiwacz spalinowy wózkowy do dezynfekcji , 6,5 kM, 200l - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy producentem opryskiwaczy spalinowych POLEXIM Oferujemy model POLEXIM 200D o pojemności zbiornika 200l. Opryskiwacze posiadają gumowe koła ( skrętny przód ) które pozwalają na łatwą jazdę i manewrowanie nawet po nierównym terenie. Standardowo montowany jest dyszel pociągowy z mocowaniem do np. quada oraz rączki do ciągnięcia przez operatora. ... więcej »
25.06.2020 08:27
Cena: 6 000 Zł.
O

Wiertnica glebowa ciągnikowa hydrauliczna, napęd z WOM.

Wiertnica glebowa ciągnikowa hydrauliczna, napęd z WOM. - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy hydrauliczne wiertnice glebowe WGHT-1 zawieszane na TUZ ciągnika rolniczego. Maszyny są wyprodukowane w Polsce w naszej firmie. Są one ulepszoną i rozbudowaną wersją innych wiertnic glebowych znajdujących się w naszej ofercie handlowej. W porównaniu do innych modeli, ramię wiertnicy jest ruchome, ma możliwość przestawiania prawo-lewo (zakres ... więcej »
Prasa belownica do foli odpadów śmieci makulatury puszek Hsm - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecka prasę do różnego rodzaju odpadów marki HSM model 12 gigant. Maszyna bardzo praktyczna (duża komora załadowcza) dzięki czemu można belować odpady większych gabarytów. Urządzenie wykonuje belki w okolicach 200 kg Wystawiamy fakturę!!! W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100
Samojezdna zamiatarka ulic, szerokość robocza 100cm, 6,5 KM - Zdjęcia do ogłoszenia
ZAMIATARKA SPALINOWA ZE SZCZOTKĄ UNIWERSALNĄ (zamiatanie, odśnieżanie) Zamiatarka jest maszyną samobieżną. Posiada 3 biegi do przodu i 1 bieg wsteczny. PARAMETRY TECHNICZNE - SILNIK: 4-suwowy benzynowy B&S - MOC: 6.5KM (173 cm³) ROZRUCH - RĘCZNY - ŚREDNICA SZCZOTKI: 35cm - WYDAJNOŚĆ: 4400 m²/h - SZEROKOŚĆ ROBOCZA: 100 cm - ... więcej »
Pług turbinowy do odśnieżania, dmuchawa napędzana z WOM - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy producentem pługów turbinowych śnieżnych napędzanych z WOM ciągnika. Oferowane urządzanie przeznaczone jest do odśnieżania dróg dojazdowych, alejek, placów o max szerokości 16m, chodników itp. Maszyna idealnie radzi sobie ze śniegiem pochodzącym ze świeżego jak i starego opadu ( kwestia doboru odpowiedniej prędkości jezdnej ciągnika) DANE TECH ... więcej »
16.06.2020 13:51
Cena: 12 000 Zł.
O

Nowa belownica prasa do foli makulatury śmieci Orwak 3110

Nowa belownica prasa do foli makulatury śmieci Orwak 3110 - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania FABRYCZNIE NOWE belownicę prasy hydrauliczne szwedzkiej marki ORWAK model 3110. Maszyny objęte rozszerzoną gwarancją producenta 36 miesięcy od momentu zainstalowania u klienta. Prasy zapakowana fabrycznie.Urządzenie służy do belowania odpadów (folii,makulatury itd) Maszyna świetnie sprawdza się w hotelach hurtowniach ,magazynach,sklepach ... więcej »
16.06.2020 13:51
Cena: 8 500 Zł.
O

Belownica prasa do foli kartonu makulatury odpadów Orwak

Belownica prasa do foli kartonu makulatury odpadów Orwak - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę renomowanej szwedzkiej Firmy ORWAK model 3200. Urządzenie swietnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach. Prasa w stanie bardzo dobrym. Wystawiam FV ! W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100 Poniżej kilka informacji technicznych: Zasilanie i pobór mocy: 400 V, 3-fazowe, 50 Hz, ... więcej »
10.06.2020 15:09
Cena: 65 000 Zł.
O

Belownica prasa kanałowa do foli makulatury kartonu HSM

Belownica prasa kanałowa do foli makulatury kartonu HSM - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę prasę do każdego rodzaju odpadów czołowej Niemieckiej marki HSM model VK 3012. Urządzenie w pełni profesjonalne (wiązanie tryb automatyczny) wielkość bel regulowana. Maszyna podłączona możliwość testów na miejscu. Urządzenie przygotowuje ładunki pełnosamochodowe (24 tony makulatura). Możliwość transportu !!! Wystawiamy Fakturę! ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
KARCZOWNIK, FREZARKA DO PNI MOCOWANA NA KOPARKI I ŁADOWARKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy w ofercie handlowej frezarki do pni mocowane na koparkach i ładowarkach kołowych. Frezarka napędzana jest z pompy koparki lub ładowarki. Oferowane frezarki są wyposażone w uniwersalny zaczep mocujący do koparki. Płyty mocujące do ładowarek są ogólnie dostępne. W zestawie znajduje się komplet przewodów hydraulicznych wraz ze złączami. PARAMET ... więcej »
05.06.2020 15:57
Cena: 12 000 Zł.
O

WIERTNICA GLEBOWA HYDRAULICZNA DO ŁADOWARKI KOŁOWEJ

WIERTNICA GLEBOWA HYDRAULICZNA DO ŁADOWARKI KOŁOWEJ - Zdjęcia do ogłoszenia
Posiadamy w naszej ofercie handlowej wiertnice glebowe hydrauliczne JANSEN HBG-500, współpracujące z ładowaczami czołowymi i ładowarkami kołowymi. Urządzenie napędzane jest z hydrauliki ładowarki. Wiertnica ta znajdzie swoje zastosowanie w ogrodnictwie, leśnictwie i budownictwie. Urządzenie to wykorzystywane jest do prac związanych z budową ogrodzeń, ... więcej »
Belownica prasa do makulatury kartonu folii śmieci odpadów - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania norweską belownicę renomowanej firmy ENVIROPAC typ EN 80 przeznaczoną do prasowania wszystkich rodzajów tworzyw oraz papieru. Stan idealny!!! Belownica małych gabarytów przez co świetnie sprawdza się w sklepach hurtowniach itd. Wystawiamy fakturę !!!. Możliwość transportu!!! W razie zainteresowania proszę o kontakt tel 887870100 . Pon ... więcej »
Belownica prasa do makulatury kartonu folii śmieci odpadów s - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niezawodną ,fabryczną, pneumatyczną belownicę. Bela około 50 kg. Maszyna przeznaczona do każdego rodzaju odpadów (folia makulatura ). Urządzenie świetnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach.Maszyna w pełni sprawna gotowa do pracy. Wystawiamy Fakturę . W razie pytań proszę o kontakt 887870100
11.05.2020 06:32
O

Zbiorniki na wodę pitną.

Zbiorniki na wodę pitną. - Zdjęcia do ogłoszenia
Podziemne i naziemne zbiorniki na wodę Pitną (spożywczą). Wykonane z polietylenu. Atest PZH. Pojemności od 200 do 9000 litrów. Oferta cenowa na zapytanie.
Cała Polska
+48570870909
11.05.2020 06:31
O

Pojemniki na piasek i sól

Pojemniki na piasek i sól - Zdjęcia do ogłoszenia
Doskonale wspomagają w okresie zimowym utrzymanie w odpowiednim, bezpiecznym stanie ciągów ruchu pieszych. Odporne na promienie UV. Pojemności od 80 do 500 litrów. Oferta cenowa na zapytanie.
Cała Polska
+48570870909
Zamiatarka sczotka komunalna do placów dróg ulic i magazynów - Zdjęcia do ogłoszenia
Zamiatarka TALEX przeznaczona jest do usuwania zanieczyszczeń powstałych na wszelkich utwardzonych powierzchniach. Idealnie sprawdza się w zamiataniu placów, dróg komunikacyjnych oraz parkingów, które pokryte są kostką brukową, asfaltem czy betonem. Możliwość zamontowania do wózka widłowego, ciągnika lub ładowarki pozwala na jej zastosowanie zarówno w rol ... więcej »
16.04.2020 20:06
Cena: 10 540 Zł.
O

Rozdrabniacz mulczer kosiarka bijakowa LEOPARD DUO TALEX

Rozdrabniacz mulczer kosiarka bijakowa LEOPARD DUO TALEX - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do rozdrabniania ściętych gałęzi drzew i krzewów, doskonale nadaje się do mulczowania łąk i pastwisk. KORPUS - Wykonany z wysokiej jakości materiału Grubość korpusu #3mm Boki korpusu #8mm PRZESUW HYDRAULICZNY - Zakres pracy ok.40 cm REGULACJA ... więcej »
Finansowanie Zcredit dla osób prywatnych - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć Czy prywatne pożyczki muszą poradzić sobie z trudnościami finansowymi, wreszcie przełamując ślepy zaułek, który doprowadził banki do odrzucenia wniosku o kredyt? Jestem ekspertem w sektorze finansowym, który może uzyskać pożyczkę na potrzebną kwotę i warunki, które ułatwiają życie. E-mail: piter.pileri@gmail.com
Wsparcie finansowe i inwestycje w twoje projekty - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, masz problem z radzeniem sobie z problemami? To wyjątkowe, uczciwe firmy i dobre postacie. Czy potrzebujesz pieniędzy między osobami fizycznymi lub pożyczek inwestycyjnych, aby poradzić sobie z trudnościami finansowymi? Jestem specjalistą od finansów, który jest w stanie udzielić Ci pożyczki w wysokości, jakiej potrzebujesz i na warunkach, które ułatw ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 28
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)