Razem 260 217 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Belownica prasa do foli makulatury odpadów śmieci sklepu - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam oryginalną Austryjacką Belownicę prasę do każdego rodzaju odpadów Atutem urządzenia jest mobilność ( wózek załadowczy) oraz wygodny załadunek od góry. Belki do 100kg.Wystawiamy Fakturę !!! W razie pytań zachęcam do kontaktu 887870100
Belownica prasa do foli makulatury śmieci odpadów sklepu Dix - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecką dwukomorową belownicę prasę do folii makulatury oraz innych odpadów Firmy Dixi model 5 S-K rocznik 2010 r. Atutem urządzenia jest możliwość belowania w dwóch komorach różnych surowców jednocześnie. Prasa małych gabarytów przez co świetnie sprawdza się w hotelach gastronomi sklepach hurtowniach itd Zasilanie ze zwykłego gniazdka ... więcej »
17.09.2018 22:56
O

Pojemniki na piasek i sól.

Pojemniki na piasek i sól. - Zdjęcia do ogłoszenia
Doskonale wspomagają w okresie zimowym utrzymanie w odpowiednim-bezpiecznym stanie ciągów ruchu pieszych. Odporne na promienie UV. Pojemności od 80 do 500 litrów. Oferta cenowa na zapytanie. www.teko-zbiorniki.pl
17.09.2018 22:55
O

Zbiorniki na wodę pitną.

Zbiorniki na wodę pitną. - Zdjęcia do ogłoszenia
Podziemne i naziemne zbiorniki na wodę spożywczą. Wykonane z polietylenu. Atest PZH. Pojemności od 200 d0 9900 litrów. Oferta cenowa na zapytanie. Więcej informacji www.teko-zbiorniki.pl
17.09.2018 13:29
Cena: 4 000 Zł.
O

Belownica prasa do foli makulatury śmieci odpadów DIXI

Belownica prasa do foli makulatury śmieci odpadów DIXI - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecką belownicę prasę do folii makulatury oraz innych odpadów Firmy Dixi model 6 S Prasa małych gabarytów przez co świetnie sprawdza się w hotelach gastronomi sklepach hurtowniach itd Belki około 50 kg..Wystawiamy fakturę !!! Możliwość wysyłki kurierem . W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100
Belownica prasa do foli makulatury śmieci odpadów śmieci skl - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam Belownicę Strautmann EK 700 prasę do folii , makulatury, butelki PET Urządzenie świetnie sprawdza się w hurtowniach, firmach produkcyjnych, skupach,sklepach,centrach logistycznych itd. Maszyna bardzo solidna i praktyczna zasilana z zwykłego gniazdka (220v). !!! WYSTAWIAM FAkturę Zachęcam do kontaktu 887870100 Poniżej specyfikacja oraz link obraz ... więcej »
WYPRZEDAŻ Rozdrabniacz komunalny kosiarka bijakowa LEOPARD - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozdrabniacz komunalny LEPOARD RB 145/160/180/200 jest maszyną przeznaczoną do rozdrabniania ściętych gałęzi drzew i krzewów ( do średnicy 10cm) jak i koszenia trawy i zarosli na terenach niezagospodarowanych z zamiarem zostawienia pokosu. Rozdrabniacz komunalny LEOPARD RB WYSTEPUJE W czterech szerokościach roboczych i jest maszyna idealną do utrzymywania t ... więcej »
Rozdrabniacz uniwersalny,mulczer,kosiarka bijakowa LEOPARD - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozdrabniacze uniwersalne LEPOARD i LEOPARD/0 to maszyny przeznaczone do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin. Jest przeznaczona do rozdrabniania również ściętych gałęzi drzew i krzewów oraz do mulczowania łąk i pastwisk. Maszyna występuje w następujących szerokościach 1,6m / 2,0m / 2,5m / 2,8m. W maszynie LEOPARD/0 wzmocniono korpus oraz układ zawi ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury odpadów śmieci sklepu HSM - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecką belownicę prasę do folii makulatury oraz innych odpadów Firmy HSM model 605. Maszyna w stanie idealnym !!! Maszyna raz użyta!!!.Belownica małych gabarytów przez co świetnie sprawdza się w sklepach hurtowniach itd Wystawiamy fakturę !!! Możliwość wysyłki . W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100 Poniżej kilka informacji ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury sklepu kartonu odpadów śm - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania prasę belownice Niemieckiej firmy Ziegler. Maszyna przeznaczona do każdego rodzaju odpadów.. Urządzenie niezwykle praktyczne(małe (gabaryty, mobilność) Bela okołó 50 kg. Wystawiamy fakturę !!! Możliwość wysyłki kurierem !!! W razie pytań proszę o kontakt 887870100
REKLAMA
REKLAMA
Belownica prasa do foli peta makulatury odpadów śmieci ORWAK - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam Belownicę szedzkiej marki ORWAK 9020. Atutem urządzenia jest możliwość belowania dwóch rodzajów surowców jednoczenie oraz wygodny załadunek od góry. Wystawiamy Fakturę !!! W razie pytań zachęcam do kontaktu 887870100 Dane techniczne: Model: 9020 Silnik: 2,2 kW Kraj produkcji: Szwecja Zasilanie: 400 V Wymiary prasy: 248x90x242 cm Wymiary bel ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury sklepu śmieci Artechnic - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do sprzedania belownicę, prasę kompaktor do makulatury folii oraz innych tworzyw odpadów śmieci. Urządzenie polskiego producenta Firmy ARTechnic model PBe20.Bela w okolicach 50 kg. Urządzenie dedykowane do sklepów hurtowni magazynów.Wystawiam fakturę!!! Możliwość wysyłki kurierem. W razie pytań zachęcam do kontaktu: 887870100
Belownica prasa do foli makulatury śmieci odpadów sklepu kar - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę prasę hydrauliczną renomowanej szwedzkiej marki ORWAK model 3110. Urządzenie służy do belowania odpadów (folii,makulatury itd) Urządzenie świetnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach. W zestawie wózek transportujący belki Atutem maszyny są małe gabaryty oraz możliwość podłączenia do zw ... więcej »
Belownica do foli makulatury śmieci odpadów śmieci sklepu ka - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę, prasę do makulatury folii oraz innych odpadów. Urządzenie polskiego producenta Firmy ARTtechnic model PBe60p. Atutem urządzenia jest możliwość podłączenia zwykłego gniazdka 220V. Posiada automatyczny wyrzut beli.Urządzenie dedykowane do sklepów hurtowni hoteli itd Wystawiam fakturę!!! Możliwość wysyłki kurierem. W razie pytań ... więcej »
Samojezdna zamiatarka ulic, szerokość robocza 100cm, 6,5 KM - Zdjęcia do ogłoszenia
ZAMIATARKA SPALINOWA ZE SZCZOTKĄ UNIWERSALNĄ (zamiatanie, odśnieżanie) Zamiatarka jest maszyną samobieżną. Posiada 3 biegi do przodu i 1 bieg wsteczny. PARAMETRY TECHNICZNE - SILNIK: 4-suwowy benzynowy B&S - MOC: 6.5KM (173 cm³) ROZRUCH - RĘCZNY - ŚREDNICA SZCZOTKI: 35cm - WYDAJNOŚĆ: 4400 m²/h - SZEROKOŚĆ ROBOCZA: 100 cm - ... więcej »
Pług turbinowy do odśnieżania, dmuchawa napędzana z WOM - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy producentem pługów turbinowych śnieżnych napędzanych z WOM ciągnika. Oferowane urządzanie przeznaczone jest do odśnieżania dróg dojazdowych, alejek, placów o max szerokości 16m, chodników itp. Maszyna idealnie radzi sobie ze śniegiem pochodzącym ze świeżego jak i starego opadu ( kwestia doboru odpowiedniej prędkości jezdnej ciągnika) DANE TECH ... więcej »
Zamiatarka sczotka komunalna do placów dróg ulic i magazynów - Zdjęcia do ogłoszenia
Zamiatarka TALEX przeznaczona jest do usuwania zanieczyszczeń powstałych na wszelkich utwardzonych powierzchniach. Idealnie sprawdza się w zamiataniu placów, dróg komunikacyjnych oraz parkingów, które pokryte są kostką brukową, asfaltem czy betonem. Możliwość zamontowania do wózka widłowego, ciągnika lub ładowarki pozwala na jej zastosowanie zarówno w rol ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury sklepu odpadów śmieci kar - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do sprzedania belownicę, prasę kompaktor do makulatury folii oraz innych tworzyw odpadów śmieci. Urządzenie polskiego producenta Firmy ARTechnic model PB00-40. Bela w okolicach 60kg. Urządzenie dedykowane do sklepów hurtowni magazynów.Wystawiam fakturę!!! Możliwość wysyłki kurierem. W razie pytań zachęcam do kontaktu:tel 887870100
Belownica prasa do foli makulatury.kartonu śmieci Avermann - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedam belownicę renomowanej marki AVERMANN model EK-220. Urządzenie idealne do małych placówek (skup, hurtownia,zakład produkcyjny, firma zbierająca sklep) Wystawiam Fakturę !!! Mozliwość transportu Zachęcam do kontaktu tel 887870100 Pozniżej kilka danych technicznych Automatyczny wyrzut belki Siła nacisku:4 tony Wymiary belki:490x730x ... więcej »
Jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Z - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem osoba, która oferuje pozyczki miedzynarodowe. Z kapitalem wykorzystywanym do udzielania krótkoterminowych i dlugoterminowych pozyczek prywatnych w wysokosci od 2 000 do 500 000 USD wszystkim powaznym osobom w rzeczywistej potrzebie, oprocentowanie wynosi 2% przez caly okres splaty. .I zapewnia pozyczki finansowe we wszystkich nastepujacych obszarach: ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 38
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)