Razem 310 125 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Belownica prasa do foli makulatury kartonu śmieci Orwak 3110 - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę prasę hydrauliczną renomowanej szwedzkiej marki ORWAK model 3110. Urządzenie służy do belowania odpadów (folii,makulatury itd) Urządzenie świetnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach. Atutem maszyny są małe gabaryty oraz możliwość podłączenia do zwykłego gniazdka 230v. Wystawiam Faktu ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury sklepu śmieci odpadów - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania fabryczną belownicę francuskiej firmy SACRIA INDUSTRIES typ 50-46 . Bela około 50 kg. Maszyna przeznaczona do każdego rodzaju odpadów (folia makulatura ). Urządzenie świetnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach. Maszyna w pełni sprawna gotowa do pracy. Wystawiamy Fakturę . W razie pytań proszę o kontakt 887870100
31.03.2020 06:00
O

Zbiorniki na wodę pitną.

Zbiorniki na wodę pitną. - Zdjęcia do ogłoszenia
Podziemne i naziemne zbiorniki na wodę Pitną (spożywczą). Wykonane z polietylenu. Atest PZH. Pojemności od 200 do 9000 litrów. Oferta cenowa na zapytanie.
Cała Polska
+48570870909
31.03.2020 06:00
O

Pojemniki na piasek i sól

Pojemniki na piasek i sól - Zdjęcia do ogłoszenia
Doskonale wspomagają w okresie zimowym utrzymanie w odpowiednim, bezpiecznym stanie ciągów ruchu pieszych. Odporne na promienie UV. Pojemności od 80 do 500 litrów. Oferta cenowa na zapytanie.
Cała Polska
+48570870909
Samojezdna zamiatarka ulic, szerokość robocza 100cm, 6,5 KM - Zdjęcia do ogłoszenia
ZAMIATARKA SPALINOWA ZE SZCZOTKĄ UNIWERSALNĄ (zamiatanie, odśnieżanie) Zamiatarka jest maszyną samobieżną. Posiada 3 biegi do przodu i 1 bieg wsteczny. PARAMETRY TECHNICZNE - SILNIK: 4-suwowy benzynowy B&S - MOC: 6.5KM (173 cm³) ROZRUCH - RĘCZNY - ŚREDNICA SZCZOTKI: 35cm - WYDAJNOŚĆ: 4400 m²/h - SZEROKOŚĆ ROBOCZA: 100 cm - ... więcej »
Pług turbinowy do odśnieżania, dmuchawa napędzana z WOM - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteśmy producentem pługów turbinowych śnieżnych napędzanych z WOM ciągnika. Oferowane urządzanie przeznaczone jest do odśnieżania dróg dojazdowych, alejek, placów o max szerokości 16m, chodników itp. Maszyna idealnie radzi sobie ze śniegiem pochodzącym ze świeżego jak i starego opadu ( kwestia doboru odpowiedniej prędkości jezdnej ciągnika) DANE TECH ... więcej »
Belownica do puszek makulatury kartonu folii odpadów śmieci - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania pneumatyczną belownicę. Bela około 25 kg. Atutem prasy są bardzo małe gabaryty. Maszyna przeznaczona do belownia głównie puszek ale równiez do każdego rodzaju odpadów (folia makulatura). Urządzenie świetnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych. Urządzenie niezawodne poprzez zasilanie zwykłym kompresorem ... więcej »
Belownica prasa do foli odpadów makulatury kartonu śmieci St - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niemiecką belownicę prasę do makulatury folii oraz innych odpadów marki STRAUTMANN model EK 700. Bele o wadze do 40/50kg . Wystawiamy Fakturę !!! W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100
Belownica prasa do makulatury kartonu folii śmieci odpadów s - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania niezawodną ,fabryczną, pneumatyczną belownicę. Bela około 50 kg. Maszyna przeznaczona do każdego rodzaju odpadów (folia makulatura ). Urządzenie świetnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach.Maszyna w pełni sprawna gotowa do pracy. Wystawiamy Fakturę . W razie pytań proszę o kontakt 887870100
23.03.2020 14:41
Cena: 12 000 Zł.
O

Nowa belownica prasa do foli makulatury śmieci Orwak 3110

Nowa belownica prasa do foli makulatury śmieci Orwak 3110 - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania FABRYCZNIE NOWE belownicę prasy hydrauliczne szwedzkiej marki ORWAK model 3110. Maszyny objęte rozszerzoną gwarancją producenta 36 miesięcy od momentu zainstalowania u klienta. Prasy zapakowana fabrycznie.Urządzenie służy do belowania odpadów (folii,makulatury itd) Maszyna świetnie sprawdza się w hotelach hurtowniach ,magazynach,sklepach ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
16.03.2020 08:38
Cena: 10 540 Zł.
O

Rozdrabniacz mulczer kosiarka bijakowa LEOPARD DUO TALEX

Rozdrabniacz mulczer kosiarka bijakowa LEOPARD DUO TALEX - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozdrabniacz LEOPARD DUO, to maszyna przeznaczona do niszczenia pozostałości po zbiorach roślin oraz do rozdrabniania ściętych gałęzi drzew i krzewów, doskonale nadaje się do mulczowania łąk i pastwisk. KORPUS - Wykonany z wysokiej jakości materiału Grubość korpusu #3mm Boki korpusu #8mm PRZESUW HYDRAULICZNY - Zakres pracy ok.40 cm REGULACJA ... więcej »
13.03.2020 14:26
Cena: 8 500 Zł.
O

Belownica prasa do foli kartonu makulatury odpadów Orwak

Belownica prasa do foli kartonu makulatury odpadów Orwak - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę renomowanej szwedzkiej Firmy ORWAK model 3200. Urządzenie swietnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach. Prasa w stanie bardzo dobrym. Wystawiam FV ! W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100 Poniżej kilka informacji technicznych: Zasilanie i pobór mocy: 400 V, 3-fazowe, 50 Hz, ... więcej »
Belownica prasa kanałowa do foli makulatury czyściwa HSM - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania Niemiecką prasę renomowanej marki Hsm model KP88.Maszyna w zestawie z podajnikiem. Prasa może współpracować z niszczarka do dokumentów jaki również jako oddzielne urządzenie. Wystawiamy fakturę !!! W razie pytań proszę o kontakt 887870100 . Poniżej kilka informacji technicznych: • Siła nacisku:, 9 ton, • Wiązanie:, Ręczne • Nacisk ... więcej »
Belownica prasa do foli makulatury kartonu śmieci Orwak 3100 - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania belownicę renomowanej szwedzkiej Firmy ORWAK model 3100. Urządzenie swietnie sprawdza się w hurtowniach ,magazynach,sklepach, firmach logistycznych,skupach. Atutem maszyny jest możliwość podłączenia do 220v. Prasa w stanie bardzo dobrym. Wystawiam FV . W razie pytań proszę o kontakt tel 887870100 . Ponizej kilka informacji technicznyc ... więcej »
12.03.2020 09:38
Cena: 6 000 Zł.
O

Wiertnica glebowa ciągnikowa hydrauliczna, napęd z WOM.

Wiertnica glebowa ciągnikowa hydrauliczna, napęd z WOM. - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy hydrauliczne wiertnice glebowe WGHT-1 zawieszane na TUZ ciągnika rolniczego. Maszyny są wyprodukowane w Polsce w naszej firmie. Są one ulepszoną i rozbudowaną wersją innych wiertnic glebowych znajdujących się w naszej ofercie handlowej. W porównaniu do innych modeli, ramię wiertnicy jest ruchome, ma możliwość przestawiania prawo-lewo (zakres ... więcej »
Finansowanie Zcredit dla osób prywatnych - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć Czy prywatne pożyczki muszą poradzić sobie z trudnościami finansowymi, wreszcie przełamując ślepy zaułek, który doprowadził banki do odrzucenia wniosku o kredyt? Jestem ekspertem w sektorze finansowym, który może uzyskać pożyczkę na potrzebną kwotę i warunki, które ułatwiają życie. E-mail: piter.pileri@gmail.com
Wsparcie finansowe i inwestycje w twoje projekty - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, masz problem z radzeniem sobie z problemami? To wyjątkowe, uczciwe firmy i dobre postacie. Czy potrzebujesz pieniędzy między osobami fizycznymi lub pożyczek inwestycyjnych, aby poradzić sobie z trudnościami finansowymi? Jestem specjalistą od finansów, który jest w stanie udzielić Ci pożyczki w wysokości, jakiej potrzebujesz i na warunkach, które ułatw ... więcej »
WYPRZEDAŻ Rozdrabniacz komunalny kosiarka bijakowa LEOPARD - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozdrabniacz komunalny LEPOARD RB 145/160/180/200 jest maszyną przeznaczoną do rozdrabniania ściętych gałęzi drzew i krzewów ( do średnicy 10cm) jak i koszenia trawy i zarosli na terenach niezagospodarowanych z zamiarem zostawienia pokosu. Rozdrabniacz komunalny LEOPARD RB WYSTEPUJE W czterech szerokościach roboczych i jest maszyna idealną do utrzymywania t ... więcej »
ZARZĄDZANIE OCHRONĄ ŚRODOWISKA W FIRMIE DORADZTWO EKOEXPERT - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. świadczy specjalistyczne usługi szkoleniowe oraz usługi doradcze z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie, pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój projektów ekologicznych, rozlicza projekty realizowane przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej oraz doradza przy wdrożeniach procedur o ... więcej »
Kosiarka bijakowa tylno-czołowa KOWALSKI rozdrabniacz mulcze - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam Państwa ! Dzisiaj chciałbym Państwu polecić kosiarkę bijakową tylno czołową KBT16 Z 017/2 firmy KOWALSKI. Rozdrabniacz uniwersalny nadaje się do niszczenia resztek pożniwnych,traw,kukurydzy,nieużytków. Ma szerokie zastosowanie także w sadach, do krzaków o średnicy 8 cm i na lotniskach . Wyposażenie standardowe: Młotki, ślizgi wspierające, poziomo ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 26
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)