Razem 259 345 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
11.12.2016 18:48

W firmie Metikam oferujemy usługi cięcia blach stalowych i metali kolorowych. Nasz park maszynowy umożliwia cięcie metodami termicznymi, takimi jak:

1. Cięcie laserem - https://metikam.pl/wycinanie-laserowe - stosowana przez nas maszyna firmy TRIUMF pozwala na cięcie z dokładnością do 0,1 mm, nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Umożliwia cięcie z dużymi prędkościami i dobrą jakością wszystkich materiałów konstrukcyjnych, metalicznych i niemetalicznych.

2. Cięcie strumieniem plazmy - https://metikam.pl/ciecie-plazmowe - posiadane urządzenie wyposażone jest w palnik plazmowy z łukiem zależnym co pozwala na cięcie wszystkich blach przewodzących prąd. Wielkość stołu roboczego wynosi 6 x 3 metry. Palnik zasilany prądem o natężeniu do 260 Amper pozwala na cięcie blach z prędkością do 6,4 metra na minutę.

Oprócz w/w metod termicznych w naszym zakładzie istnieje również możliwość cięcia na zimno - cięcie strumieniem wody - https://metikam.pl/ciecie-strumieniem-wody Charakterystyczne dla tej metody jest brak jakiegokolwiek odkształcenia, a temperatura krawędzi materiałów w czasie procesu cięcia nie przekracza 100°C. Cięcie wodą umożliwia cięcie, żłobienie i przebijanie prawie wszystkich materiałów oprócz diamentu. Nasza maszyna wyposażona jest w dwie głowice tnące, co pozwala na znaczną redukcję kosztów usługi. Stół roboczy pozwala na obróbkę blach o rozmiarach nie przekraczających 3068 x 1535 mm.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.12.2016 18:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 505638
Rubryka ogłoszenia: Maszyny do metalu
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Cięcie metalu - WROCŁAW - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Metikam
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48748842883
Web: metikam.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Metikam
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Maszyny do metalu
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)