Razem 263 597 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

System filtrujacy-odpylajacy Lincoln Electric (spawanie ciecie itp)

id 16.02.5587

cena netto 8900

TYP FU 40AEX

Rok produkcji 2005

Stan bardzo dobry

m3/g 2000

System podcisnienia

Powrut powietrza oczyszczonego

Wentylator nadmuchowy czystym powietrzem

Cale urzadzenie to :

Wentylator odciagowy , Filtry, wentylator nadmuchowy, orurowanie

Instalacja sklada sie z 4 czesci

1. Ekstrakcja (Pull) - Aby przenieść i wyodrębnić warstwę cząstek w kontrolowanym kierunku, także kanał ekstrakcji jest skonstruowany zgodnie z konkretnego zakładu pracy i układzie. Kanał ekstrakcyjny zaopatrzony w sieci przepływu powietrza. Odpowiedni projekt pozwoli na najbardziej efektywne i kontrolowanym ekstrakcji cząstek metali w swojej placówce.

2. Filtracja - Kanał ekstrakcji jest podłączony do samooczyszczające jednostki filtracyjnej. W miarę przesuwania cząstek przez kanał ekstrakcji, to zbiera się na materiał filtracyjny, który jest okresowo czyszczone przez zautomatyzowane, pneumatyczny system czyszczenia. Gdy ciśnienie nad filtrem dochodzi do pewnego punktu, wewnętrzny mechanizm blow back zaczyna czyszczenia filtra, w wyniku cząstek spada do pojemnika zbiorczego na spodzie urządzenia do filtracji. Pojemnik można łatwo opróżnić i zebrana cząstek stałych powinny być utylizowane zgodnie z federalnymi, stanowymi i lokalnymi przepisami.

3. Wentylator - ciągła ekstrakcja (pociąganie), filtracji i recyrkulacji (pchania) Proces jest generowane przez zespół wentylatora specjalnie dobrane dla danego systemu i umieszczony w dół od urządzenia filtracyjnego. Znaczne zmniejszenie poziomu hałasu systemu, wentylator jest zamontowany w obudowie pochłaniającego dźwięk i napędzane i sterowane przez inteligentne kontroli.

4. recyrkulacji (Push) - Gdy cząstki zostały odfiltrowane, filtrowane powietrze może być ponownie do obiegu (1). Przez recyrkulacji powietrze, oszczędności energii, w szczególności w środowiskach klimatycznych kontrolowane, mogą być rozpoznane. Ponownego obiegu powietrza stosuje się również w sposób kontrolowany w celu rozcieńczenia i przesunąć warstwę rozdrobnionego do kanału ekstrakcji. Aby skutecznie kontrolować kierunek obiegowej powietrza, ponowna krążyły kanał powietrza z kratek nawiewu głośności regulowany jest zaprojektowany w zależności od konkretnej operacji i obiektów układu.

(1) To jest obowiązkiem właściciela / operatora zgodne z lokalnymi przepisami i normami dotyczącymi jakości otaczającego powietrza. Gazy te są usuwane za pomocą filtrów.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.02.2016 22:14
Cena: 8 900 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 450808
Rubryka ogłoszenia: Maszyny do drewna
Widea (0)
 
Zdjęcia (3)
 
System filtrujacy-odpylajacy Lincoln Electric. - Zdjęcie nr 1System filtrujacy-odpylajacy Lincoln Electric. - Zdjęcie nr 2System filtrujacy-odpylajacy Lincoln Electric. - Zdjęcie nr 3
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mirosław Kwaśny (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48509020499
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Maszyny do drewna Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Maszyny do drewna
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)