Razem 305 472 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma PHU JAN WENGRZYN zajmuje się importem, sprzedażą oraz wynajmem używanych koparek szynowo-drogowych renomowanych firm.

Koparki te są bardzo specjalistycznym sprzętem budowlanym, który jest przeznaczony zarówno do pracy na gruncie jak i na szynach, łącząc ze sobą doskonałą technologię koparek kołowych z najnowszą wiedzą i technologią w dziedzinie koparek szynowych.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę osprzętu do koparek typu : łyżki podsiębierne, łyżki skarpowe, chwytaki, zawiesia, płyty adaptacyjne, haki, agregaty do podbijania torów, urządzenia do wymiany i układania podkładów, urządzenia ssące, kosiarki, różnego typu wiertnice i frezarki, zamiatarki i płyty wibracyjne.

Oferujemy również drobne urządzenia do pracy na szynach takie jak :zakrętarki (spalinowe i elektryczne), wiertarki do szyn i podkładów, podbijarki ręczne, urządzenia do montażu i demontażu zamocowań z podkładów i wiele innych.

Dysponujemy też sprzętem wielkogabarytowym typu: podbijarki zwrotnic, torów, rozjazdów; układarki torów, zgarniarki i oczyszczarki tłucznia, stabilizatory dynamiczne, profilarki tłucznia, dźwigi kolejowe, samochody drogowo -kolejowe z rozmaitym wyposażeniem (HDS, podnośnik koszowy lub nożycowy) oraz inny sprzęt transportowy.

Każdą maszynę i urządzenie sprowadzimy i dobierzemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferowane przez nas maszyny są w dobrym stanie technicznym i gotowe do pracy.

Proponujemy pomoc w finansowaniu zakupów poprzez ofertę leasingu lub kredytu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej bazy sprzętowej, gdzie możecie Państwo obejrzeć w/w maszyny oraz inny sprzęt, a także uzyskać dodatkowe informacje od naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 01.02.2020 10:17
Cena: 85 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 384715
Rubryka ogłoszenia: Maszyny budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 1Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 2Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 3Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 4Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 5Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 6Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 7Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 8Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 9Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 10Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 11Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 12Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 13Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 14Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 15Maszyny i osprzęt do prac na torach duży wybór - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: PHU Jan Wengrzyn
Województwo: Cała Polska
E-mail: czesci@wengrzyn.com
Telefon: +48768774444
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy PHU Jan Wengrzyn
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Maszyny budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)