Razem 260 996 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

KRUSZARKI STOŻKOWE KDC

Do drugiego i trzeciego stopnia kruszenia materiału w programie produkcji znajdują się przede wszystkim hydrauliczne kruszarki stożkowe. W kruszarkach tych materiał jest kruszony przez ciśnienie istniejące między stałą obudową a mimośrodowo poruszającym się stożkiem, z głównym wałem podpartym na górze a w dolnej części niesionym przez jeden wał hydrauliczny.

Wszelka regulację kruszarki oraz ochronę przeciw przeciążeniu zapewnia system hydrualiczny. Nastawienie szczeliny wylotowej i jej ustalanie w pozycji roboczej zapewnia cylinder hydrauliczny w dolnej części kruszarki, który podnosi i opuszcza wałek ze stożkiem kruszącym. Cylinder razem z hydropneumatycznym akumulatorem służy jednocześnie jako zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Nowej generacji hydrauliczne kruszarki stożkowe KDC charakteryzują się wysoką jakością produktu wyjściowego przy niskich kosztach eksploatacji. Są one przeznaczone w zasadzie do kruszenia materiałów w ramach drugiego lub trzeciego stopnia kruszenia twardych, ścieralnych, nie klejących się materiałów o wytrzymałości na ściskanie do 400 Mpa takich jak: kwarc, granit, bazalt, żwir ,dolomit itp. Kruszarki KDC zazwyczaj dostarczane są ze wspólną ramą i napędem ułożonym na gumowych sprężynach, które redukują dynamiczne obciążenie konstrukcji nośnej pod kruszarką.

www.hard.com.pl/kruszarki

Podstawowe zalety kruszarek KDC:

wysoka niezawodność eksploatacyjna niskie koszty eksploatacji i konserwacji wysoki stopień rozdrabniania łatwe nastawienie szczeliny kruszącej łatwe opróżnianie komory kruszącej optymalna geometria przestrzeni kruszącej łatwe włączenie kruszarki do automatycznej linii możliwość sterowania pracą poprzez Internet wysoka jakość produktu końcowego (granulometria i kubiczność) elementy kruszące wykonane z materiałów o dużej zawartości manganu główny wał jest masywny i wykonany z chromowanadowej stali zautomatyzowana praca kruszarki Kruszarki stożkowe KDC mają nowoczesne komory kruszenia, które utrzymują zadane parametry produktu finalnego.

1. Komora kruszenia ma zakrzywiony kształt z pionową strefą otworu wejściowego, który jest stały przez cały czas trwania żywotności elementów kruszących. Wykonanie to zapewnia, wysoką wydajność bez zmieniających się parametrów produktu.

2. Elementy kruszące oprócz KDC 26xx i 36xx nie są podlewane kitem i można je łatwo i szybko wymienić. Brak konieczności stosowania masy do zalewania znacznie skraca czas przestoju maszyny i zmniejsza uzależnienie od warunków klimatycznych. Istnieje możliwość wymiany zużytych elementów kruszących w czasie mrozu na otwartej przestrzeni.

3. Kołnierze na płaszczach kruszących można wykorzystywać wielokrotnie.

4. Oddzielne kołnierze dodatkowo polepszają osadzenie płaszcza kruszącego na całej jego wysokości.

5. Kształt komory kruszenia przy kruszarkach KDC na 2 i 3 stopniu kruszenia przynosi wysoką jakość produktu końcowego przy niskich kosztach eksploatacji z powodu niskiego zużycia elementów kruszących. www.hard.com.pl/kruszarki

Kruszarki KDC posiadają układ sterowania COMPACT który ułatwia pracę i umożliwia maksymalne wykorzystanie wydajność kruszarki. Jest on w stanie:

zmienić parametry on-line, poprawić jakość produktu, śledzić parametry robocze( ciśnienie w hydraulice , pobór mocy napędu, wielkość szczeliny wyjściowej,temperaturę oleju smarującego ) Układ sterowania na bieżąco analizuje te wielkości i stosownie optymalizuje pracę kruszarki.Są śledzone i rejestrowane stany awaryjne

Krzywa kruszenia materiału średnio trudnego

Przestrzeń kruszenia kruszarki drugiego stopnia

Kazimierz Sudnik

ul. Klubowa 9

32-600 Oświęcim - Broszkowice

tel.fax.33-844-28-91

tel.kom. 602-101-398

e-mail: hard@hard.com.pl

Internet: www.hard.com.pl/kruszarki

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 28.09.2017 11:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 158224
Rubryka ogłoszenia: Maszyny budowlane
Widea (0)
 
Zdjęcia (5)
 
Kruszarki do kamienia, granitu, dolomitu i żwiru - Zdjęcie nr 1Kruszarki do kamienia, granitu, dolomitu i żwiru - Zdjęcie nr 2Kruszarki do kamienia, granitu, dolomitu i żwiru - Zdjęcie nr 3Kruszarki do kamienia, granitu, dolomitu i żwiru - Zdjęcie nr 4Kruszarki do kamienia, granitu, dolomitu i żwiru - Zdjęcie nr 5
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kazimierz Sudnik
Województwo: Cała Polska
E-mail: phrix@o2.pl
Telefon: +48338442891
Telefon 2: +48602101398
Web: www.hard.com.pl/kruszarki
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kazimierz Sudnik
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Maszyny budowlane
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)