Razem 315 233 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma kamieniarska i kopalnia piaskowca wytwarza produkty budowlane z kamienia naturalnego z surowca jakim jest naturalny piaskowiec . Z tej skały naturalnej produkujemy szereg produktów takich jak kamień elewacyjny na ściany domu i kamień murowy oraz kamień ogrodowy oraz płytki ścienne i kominki i ciekawy produkt jakim jest płytka w kształcie starej cegły i na sam koniec można także wymienić płyty szlifowane . W kopalni piaskowca Grabowie i Grabowie I przy wydobyciu pozyskujemy także pospółkę na utwardzenie placów pod samochody ciężarowe ,którą ładujemy luzem za pomocą ładowarek na wywrotki.

W tym ogłoszeniu przedstawiamy asortyment jakim jest płaski kamień na skarpy w cenie od 200 PLN za tonę w ciemnej tonacji kolorystycznej.

Koszty dostarczenia materiałów w opakowaniach paletowych kształtują się od 180 – 230 PLN za jedną paletę do wagi jednej tony i wymiaru palety 80 x 120 cm na terenie kraju.

Aktualne stawki oraz terminy ustalamy na czas składnia zapytania lub zamówienia na konkretny produkt z naszej oferty produkcyjnej.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.02.2021 09:47
Cena: 200 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 760035
Rubryka ogłoszenia: Linie produkcyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 1Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 2Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 3Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 4Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 5Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 6Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 7Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 8Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 9Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 10Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 11Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 12Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 13Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 14Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 15Płaski dekoracyjny naturalny ozdobny kamień na skarpy - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Linie produkcyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)