Razem 310 205 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Posiadamy w ofercie produkcyjnej kontenerowe suszarnie do biomasy. Materiałem wsadowym mogą być odpowiednio rozdrobnione odpady z drewna tj. wióry lub zrębka, zioła, nasiona, grzyby lub rozdrobnione warzywa.

Suszenie odpowiednio przygotowanego materiału odbywa się na zawieszonych we wnętrzu komory sitach - dwóch aktywnych i jednym biernym o perforacji zależnej od wielkości materiału wsadowego .

Surowiec ulega wysuszeniu pod wpływem przepływu gorącego powietrza podawanego do wnętrza suszarni specjalnymi otworami znajdującymi się pod najniżej położoną podłogą (sito bierne).

Uprzednio rozdrobniony surowiec podawany jest zasypami znajdującymi się na dachu suszarni . Pod wpływem wibracji sit aktywnych, surowiec stopniowo przesuwany jest na podłogę bierną skąd jest odbierany zgarniakami i zsypywany do przenośnika ślimakowego, transportującego go na zewnątrz suszarni.

Wypchany na zewnątrz susz w zależności od przeznaczenia może być bezpośrednio konfekcjonowany lub mielony do postaci pyłu przy pomocy młyna bijakowego ssąco tłoczącego ( brak w zestawie).

Podane do suszarni gorące powietrze po przejściu przez materiał uwalniane jest z suszarni deflektorami znajdującymi się na jej dachu. Deflektory wyposażone są w przesłony dzięki którym istnieje możliwość regulacji ilości wydawanego powietrza .

Zasadniczo zapotrzebowanie na gorące powietrze wynosi 5000-10000 mp/h . Ilość użytego powietrza zależy od rodzaju suszonego surowca, jego średnicy oraz wilgotności w momencie wsadu . Im większa wilgotność surowca , tym więcej gorącego powierza będzie potrzebne do jego wysuszenia.

Temperatura robocza podawanego powietrza to 60-75 stopni Celsjusza

Szybkość przesuwu surowca na sitach aktywnych regulowana jest kątem ustawienia podłóg oraz elektronicznie przy pomocy przekaźników czasowych.

Regulacja szybkości przesuwu wygarniaczy dolnej podłogi odbywa się mechaniczne przy pomocy pokrętła znajdującego się na przekładni planetarnej.

GWARANCJA: Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł.

POLEXIM - Import-Eksport

36-203 Izdebki 609

woj. Podkarpackie

KONTAKT:

+48 602436498

+48 606358756

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 01.04.2020 08:33
Cena: 75 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 619541
Rubryka ogłoszenia: Linie produkcyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (8)
 
SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 1SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 2SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 3SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 4SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 5SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 6SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 7SUSZARNIA KONTENEROWA  podłogowa do zrębki, wiór, ziół itp - Zdjęcie nr 8
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: PUH. POLEXIM IMPORT EKSPORT
Województwo: Brzozów (Podkarpackie)
E-mail: polexim2000@o2.pl
Telefon: +48602436498
Telefon 2: +48606358756
Web: www.polexim-online.pl/?prod=349
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy PUH. POLEXIM IMPORT EKSPORT
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Linie produkcyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)