Razem 255 040 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
06.05.2016 14:41

Petpoint Automation to profesjonalna firma zajmująca się produkowaniem oraz dostarczaniem maszyn do pakowania wysokiej klasy. W ofercie znajdują się między innymi foliarki, butelczarki, zakręcarki. Posiadamy także taśmociągi czy transportery taśmowe i płytkowe. Nasza oferta kierowana jest wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na maszyny pozwalające zautomatyzować produkcję pakowania. Sprzedajemy swe produkty na terenie całego świata. Liczą się dla nas dobro klienta i funkcjonalność oraz niezawodność naszych produktów. W pełni dbamy o każdy szczegół dzięki czemu proces pakowania przy użyciu naszych maszyn do pakowania jest szybki łatwy. Dodatkowo oferujemy serwis urządzeń oraz sprawujemy kontrolę nad prawidłowym ich działaniem.

Petpoint Automation istnieje na rynku polskim i europejskim od 2008 roku. Doświadczenie zdobyte w trakcie działalności firmy pozwala kreować nowe pomysły i wdrażać je w życie. Automatyzacja procesów produkcji poprzez maszyny i linie do pakowania znacznie zwiększa możliwości każdej firmy. Obecnie świat jest zbyt szybki i nowoczesny więc korzystanie z maszyn i linii jest konieczne. Bardzo dobrej jakości maszyny i linie do pakowania pozwolą zaoszczędzić czas, zwiększyć możliwości produkcyjne oraz zyski. Petpoint Automation to jeden z liderów branży pakującej - stawiając na konkretne rozwiązania i sprawdzone linie do pakowania dostajemy gwarancję zwiększenia własnych możliwości.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.05.2016 14:41
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 467135
Rubryka ogłoszenia: Linie produkcyjne
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: wojtek
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.petpoint.eu
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika wojtek
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Linie produkcyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)