Razem 315 845 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
56-Witam panie i panowie! W tym szczególnym momencie globalnego kryzysu zdrowotnego i finansowego wiele osób doświadczyło znacznego spadku dochodów, a inni zbankrutowali. Aby rozwiązać ten kryzys finansowy, możesz ubiegać się o pożyczkę w wysokości od 30 000 do 50 000 000 EUR z oprocentowaniem w wysokości 3%. Pożyczkę finansową otrzymasz w bardzo krótkim czasie Aby uzyskać więcej informacji lub jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie na e-mail: fuggerjacob09@gmail.com
Rozdrabniacz do styropianu,Maszyny do utylizacji styropianu - Zdjęcia do ogłoszenia
zagęszcza odpady styropianowe w proporcji 50:1. Prasowanie styropianu za pomocą oferowanych kompaktorów EPS redukuje koszty i przestrzeń zajmowaną przez odpady styropianowe. Kompaktor EPS są bardzo proste w obsłudze, bezpieczne, mogą być obsługiwane przez jedną osobę. Dodatkowo, po przez prasowanie zużytego styropianu i powtórne jego wykorzystanie, dbamy o ś ... więcej »
Przetwarza odpady styropianowe - GREENMAX - Zdjęcia do ogłoszenia
Dlaczego recykling staje się obecnie coraz bardziej popularny w miastach, a utylizacja styropianu tak ważna? Wsparcie polityczne! Jak wszyscy wiemy, zrównoważony rozwój zasobów i środowiska to trend całego społeczeństwa, oczywiście recykling jest jednym z ważnych zadań. Recykling styropianu może nie tylko zapobiec przedostawaniu się odpadów piankowych do ... więcej »
AlmiAir - sprężarki śrubowe, sprężarki scroll, turbosprężark - Zdjęcia do ogłoszenia
Techniki sprężonego powietrza niezbędne są w wielu sektorach przemysłu. Sprężarki i kompresory wykorzystywane są w przemyśle produkcyjnym, morskim, kolejowym, samochodowym itp. Firma AlmiAir Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem ALMiG Kompressoren GmbH na terenie Polski, która oferuje wysokiej klasy sprężarki. W naszej ofercie znaleźć można: ... więcej »
Cała Polska
+48731333269
09.04.2021 10:34
Cena: 1 Zł.
O

Kompaktor EPS,Maszyny do utylizacji styropianu

Prasa do styropianu GREENMAX APOLO C200 może kompaktować duże i lekkie materiały PS. Skompaktowany PS jest łatwy w obsłudze i wygodny w recyklingu, zakupie lub sprzedaży,utylizacji styropianu. Zaprojektowany dla materiałów takich styropor, styropian oraz tace i kubki na żywność. Prasa do styropianu GREENMAX zagęszcza odpady styropianowe w proporcji 50:1. Prasowanie styropianu za pomocą oferowanych kompaktorów EPS redukuje koszty i przestrzeń zajmowan ... więcej »
Recykling styropianu EPS,Maszyny do utylizacji styropianu - Zdjęcia do ogłoszenia
Wraz z dynamicznym rozwojem zakupów online w okresie COVID-19, wzrosła ilość odpadów styropianowych. Najlepszym rozwiązaniem byłaby odpowiedzialność producentów za opakowania od produkcji po odpad. Jak zatem producenci w Polsce powinni kontrolować zanieczyszczenie styropianem? Oczywiście odpowiedzią jest recykling polistyrenu i brykieciarka do styropianu. ... więcej »
Recykling styropianu - Kompaktor do przetwarzania styropianu - Zdjęcia do ogłoszenia
Dlaczego recykling staje się obecnie coraz bardziej popularny w miastach, a utylizacja styropianu tak ważna? Wsparcie polityczne! Jak wszyscy wiemy, zrównoważony rozwój zasobów i środowiska to trend całego społeczeństwa, oczywiście recykling jest jednym z ważnych zadań. Recykling styropianu może nie tylko zapobiec przedostawaniu się odpadów piankowych do ... więcej »
30.03.2021 11:15
Cena: 1 Zł.
O

Maszyna do utylizacji pianki EPS - GREENMAX

Maszyna do utylizacji pianki EPS - GREENMAX - Zdjęcia do ogłoszenia
Prasa do styropianu GREENMAX APOLO C200 może kompaktować duże i lekkie materiały PS. Skompaktowany PS jest łatwy w obsłudze i wygodny w recyklingu, zakupie lub sprzedaży,utylizacji styropianu. Zaprojektowany dla materiałów takich styropor, styropian oraz tace i kubki na żywność. Prasa do styropianu GREENMAX zagęszcza odpady styropianowe w proporcji 50: ... więcej »
03.02.2021 09:43
O

Kompresory

Kompresory, które posiadamy w naszej ofercie to urządzenia wykonane z najlepszych materiałów z najwyższą starannością. Dzięki swojej cichej pracy i niskiej awaryjności spełniają wymagania związane z praca na linii produkcyjnej. Zastosowanie w projektowaniu naszych kompresorów najnowsze technologie, są gwarancją komfortu i jakości pracy. Nasi specjaliści służą pomocą w czasie realizacji Państwa zamówień.
Pneumatik - sprężarki powietrza, kompresory BORG - Zdjęcia do ogłoszenia
Pneumatik S.A. jest firmą specjalizującą się w technice sprężonego powietrza. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń pneumatycznych od renomowanej, niemieckiej firmy BORG. Ponadto zajmujemy się wsparciem i doradztwem technicznym, montażem maszyn oraz ich cyklicznym serwisem. Klienci cenią nas za tak kompleksowe podejście, które przyspiesza rozruch maszyn w zak ... więcej »
Cała Polska
+48618161246
REKLAMA
REKLAMA
16.10.2020 09:32
O

Sprężarki powietrza - Airpol

Sprężarki powietrza - Airpol - Zdjęcia do ogłoszenia
Airpol to największy producent sprężarek śrubowych w Polsce, z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży pneumatycznej. W 1998 roku wprowadziliśmy normę ISO 9001 - międzynarodowe standardy dotyczące jakości w firmie. Chcemy się rozwijać, dlatego stworzyliśmy biuro konstrukcyjne, w którym realizujemy zamówienia na życzenie Klienta i tworzymy energooszczędne roz ... więcej »
Wielkopolskie
+48616504567
Polystyrene densifier GREENMAX M-C300 - Zdjęcia do ogłoszenia
GREENMAX Mars C300 densifeir provides a great method to waste EPS recycling. GREENMAX Mars C300 melting machine is big scale machine for waste foam such as EPS recycling. Styrofoam densifier mainly for the expansion characteristics of polystyrene foam. This machine has a built-in rotary cutter and hot-melt wire rod.It is first crushed into foam by a cutter, ... więcej »
Cała Polska
9099060333909906
08.07.2020 04:18
Cena: 1 Zł.
O

Kompaktor do Styropianu M-C50

Kompaktor do Styropianu M-C50 - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompaktor do styropianu GREENMAX MC50 jest najmniejszą maszyną do zagęszczania EPS. Zalecany przy przy rocznym przerobie około 10 - 30 ton odpadu. Kompaktor do styropianu z funkcją grzania, może zagęszczać EPS w stosunku 90:1. Gęstość skompaktowanego bloku wynosi około. 300–350 kg / m³.ZAMIEŃ ODPADY W WARTOŚCIOWY PRODUKT!Kompaktor do styropianu MC ... więcej »
08.07.2020 04:11
Cena: 1 Zł.
O

Kompaktor Do recyklingu Z-C300

Kompaktor Do recyklingu Z-C300 - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompaktor do styropianu | pianki polietylenowej Dzięki procesowi zagęszczania GREENMAX kompaktor do Styropianu ZEUS C300 zapobiega rozsypywaniu się wcześniej skompresowanego EPS, pianki PE i innych materiałów. GREENMAX C300 oferuje wygodę recyklerom.Recykling styropianu,zaprojektowany do recyklingu tworzyw takich jak EPE (pianki polietylenowej), EPP, EPS ... więcej »
16.05.2020 03:48
Cena: 1 Zł.
O

Kompaktor do recyklingu GREENMAX Z-C100

Kompaktor do recyklingu GREENMAX Z-C100 - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompaktor do styropianu | pianki polietylenowej Dzięki procesowi zagęszczania brykieciarki do styropianu GREENMAX ZEUS C100 zapobiega rozsypywaniu się wcześniej skompresowanego EPS, pianki PE i innych materiałów. GREENMAX C100 oferuje wygodę recyklerom.Utylizacja styropianu,zaprojektowany do recyklingu tworzyw takich jak EPE (pianki polietylenowej), EPP, ... więcej »
Kompaktor do styropianu APOLO-C300 | piankowych styropianu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompaktuje wszystkie rodzaje EPS oraz EPP. Skompaktowane odpady EPS oraz EPP są łatwe do transportu i przechowywania w magazynie. APOLO C300 oferuje Ci wygodę. Zaprojektowany dla materiałów takich jak EPS, XPS i PSP, takie jak tace i kubki na żywność. System recyklingu styropianu DANE TECHNICZNE Wydajność: 300 kg / h Współczynnik kompresji: 50: 1 G ... więcej »
Prasa do styropianu APOLO-C200 | piankowych styropianu - Zdjęcia do ogłoszenia
Prasa do styropianu GREENMAX APOLO C200 może kompaktować duże i lekkie materiały PS. Skompaktowany PS jest łatwy w obsłudze i wygodny w recyklingu, zakupie lub sprzedaży,utylizacji styropianu. Zaprojektowany dla materiałów takich styropor, styropian oraz tace i kubki na żywność. DANE TECHNICZNE Wydajność: 200 kg / h Współczynnik kompresji: 50: 1 Gęsto ... więcej »
Kompaktor do styropianu APOLO-C100 | piankowych styropianu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompaktor EPS APOLO C100 oferuje inteligentne i przydatne narzędzie dla podmiotów zajmujących się recyklingiem,przetwarzaniem odpadów styropianowych. Kompaktor EPS Apolo C100 może kompaktować wszystkie rodzaje materiałów, takie jak EPS, PSP, XPS,AIRPOP. Zagęszczony materiał jest łatwy do przechowywania i transportu. Zaprojektowany do recyklingu materiałów ... więcej »
Oferta między niektórymi porami roku - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć Pan i Pani Udostępniam swoje projekty, aby pomóc osobom potrzebującym wsparcia finansowego. Ponieważ dla mnie dobrze jest pomagać rodzinom w uczestnictwie w dobrej wierze w pilnej potrzebie rozwiązania niektórych problemów. Wie, że moje warunki dostawy między niektórymi pożyczkami finansowymi są bardzo niezawodne i bardzo bezpieczne. Aby uzyskać więcej ... więcej »
Potrebovala peniaze aj na pôžičky medzi jednotlivcami - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrebovali ste peniaze na pôžičky medzi jednotlivcami na finančné ťažkosti, aby ste sa konečne dostali z slepej uličky, spôsobili banky tým, že odmietli kredity na vaše súbory žiadostí? Som súkromný francúzsky finančný expert, ktorý je schopný poskytnúť pôžičku vo výške, ktorú potrebujete, a podmienok, ktoré uľahčujú život. Pre viac informácií ma kontaktujte: email piter.pileri@gmail.com
Ogłoszenia 1 do 20 z 37
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)